LioCARD - vernostný systém od LemonLion
lemonlion@lemonlion.sk 042 4324 221

Vaša vernostná karta pre zákazníkov

 

 

Svojim zákazníkom darujete vlastnú vernostnú kartu s firemným logom.

 

Na identifikáciu zákazníkov používate zákaznícke číslo vytlačené na karte. Pokiaľ už má vaša firma vlastné zákaznícke vernostné karty, je možné použiť tie. Karta môže obsahovať vaše logo, slogan aj farby.

 

 

Táto karta slúži na ilustračné účely.

Vaša vernostná karta pre zákazníkov bude vo firemnej farebnosti a s vaším logom.

 

 

 

 

S lioCARDom zákazník nečaká na to, kým mu karta príde poštou.

 

Takéto karty vydáva vaša konkurencia. S našim systémom viete zákazníkovi vybaviť kartu na počkanie. Výrobu kariet vám vieme zabezpečiť.

 

 

Systém lioCARD je možné používať aj bez kariet.

 

Zákazníka možno identifikovať aj podľa rodného alebo telefónneho čísla. Takto sa mu bude jeho identifikačné číslo lepšie pamätať. Ak zákazník nebude mať kartu pri sebe, v systéme ho viete vyhľadať aj podľa týchto údajov. Zľavu teda dostane aj vtedy, keď kartu zabudol doma.

 

 

 

 

Ako rýchlo vystavíte novú vernostnú kartu

 

Vystavenie novej zákazníckej karty je veľmi rýchle a robí sa na počkanie. Operátor si od zákazníka vypýta osobné údaje (meno a priezvisko) a jeden overovací údaj (najčastejšie je to telefónne číslo, ktoré slúži ako kontrola, napríklad pri zabudnutí karty).

 

 

 

 

Operátor potom zoberie nepriradenú vernostnú zľavovú kartu a k zákazníkovi v systéme priradí číslo, ktoré je na nej napísané. To je veľký rozdiel oproti iným vernostným systémom. S kartou lioCARD zákazník už pri prvom nákupe získava kredit aj vernostnú kartu. Nemusí čakať pokiaľ mu karta príde poštou.

 

 

 

 

 

 

Pozrite si cenník:

Cenník lioCARD

 

Spýtajte sa, či je lioCARD to čo potrebujete.

Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia
Aké bude u nás počasie?
Počasie