LioCARD - vernostný systém od LemonLion
lemonlion@lemonlion.sk 042 4324 221

Všetko ovládate cez internet

 

 

  • Systém lioCARD funguje cez internet ako webová stránka.  Konečne budete môcť do vernostného programu pristupovať z ktoréhokoľvek počítača vo firme.

 

  • Celý program je v slovenskom jazyku a má prehľadný návod na používanie v slovenskom jazyku.

 

  • Zákaznícky zľavový systém lioCARD môžete používať aj vo viacerých prevádzkach. Môžu v ňom pracovať viacerí operátori súčasne.

 

  • Stav bonusového konta si zákazník pozrie na internete. Nezáleží na tom, či je pripojený z domu, reštaurácie alebo počas cesty do práce.

 

  • lioCARD je bezpečný a jednoduchý systém. Údaje o zákazníkoch a ich kontách sú na našich serveroch pravidelne zálohované, takže ani v prípade výpadku prúdu nestratíte žiadne údaje.

 

 

 

 

 

 

Zdieľanie systému medzi prevádzkami

 

Používať systém lioCARD medzi viacerými prevádzkami je vďaka tomu, že sa do neho prihlasujete cez internet, veľmi jednoduché. Operátorom na prevádzkach je stále k dispozícii, ľahko sa prispôsobí flexibilnej otváracej dobe i záujmu zákazníkov.

 

V systéme môžu pracovať viacerí operátori súčasne. Ich prácu môžete kontrolovať popri ich práci, v prehľadnej históri obratov. Systém lioCARD obsahuje niekoľko ochrán a kontrol, ktoré minimalizujú operátorovi alebo zákazníkovi možnosť, aby niečo pokazili (najmä pri opise čísla).

 

 

 

lioCARD nevyžaduje žiadne prídavné zariadenie na prevádzku. Je však možné ho prispôsobiť individuálnym požiadavkám predajcu.

 

Výhoda je aj na strane zákazníka. Ak máte viacero prevádzok, zákazník získa zľavu v každej, v ktorej nakúpi. Jeho nákup nie je fixovaný na jednu lokalitu či na jednu predajňu. 

 

 
Modelový príklad:
 
Majiteľ obchodu „Do záhradky“ má v kraji tri prevádzky – v Trenčíne, v Púchove a v Považskej Bystrici. Jeho zákazníci dostali od neho vernostnú kartičku s logom obchodu a kódom. Pán Ján tak dostane zľavu – teda reálne peniaze - nielen v Považskej Bystrici, ale aj v Púchove či v Trenčíne. Cez internet si majiteľ obchodu môže prehľadne pozrieť všetky nákupy pána Jána, a to aj ich čas a zľavu, ktorú nákupom získal. Okrem toho si môže o zákazníkovi zaznačiť niekoľko typov informácií a viesť si o nich prehľad.
 

 

 

Ako lioCARD vyzerá

 

lioCARD má prehľadné a veľmi jednoduché ovládanie. V hornej lište vidíte záložky, ktoré vás navedú do každej sekcie vernostného programu: Kredit, Zákazníci, Kategórie, Transakcie, Štatistiky, E-mailing a Nastavenia.

 

Prispôsobenie dizajnu značke

 

 

Súčasťou ceny za zákaznícky vernostný program pre vašu firmu je aj kompletné zaškolenie vás a vášho personálu. Neváhajte si vyskúšať, ako by mohol fungovať zákaznícky vernostný program vo vašej firme už dnes a zadarmo: Vyskúšajte zadarmo systém lioCARD.

 

 

 

 

Pokračujte v čítaní:

Vernostná karta pre zákazníkov

 

Spýtajte sa, či je lioCARD to čo potrebujete.

Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia
Aké bude u nás počasie?
Počasie